Lávové kameny

Máte chuť se nechat chvíli rozmazlovat? Dopřát svému tělu jedinečné uvolnění a získat energii? V tom případě zkuste masáž lávovými kameny. Tato masáž se používala již ve staré Indii a Číně. Lávové kameny se před použitím nahřívají ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 stupňů Celsia. Teplo kamenů a jejich vlnění působí na energetická centra v našem těle - tzv. meridiány, které vedou od konečnků prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům těla. Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost našich orgánů,urychlují metabolismus a posilují imunitní systém, uvolní křeče a  znovu obnovený tok energie Vás uklidní, uvolní, stresy a napětí odplují...

A kdy ano?

- doporučuje se lidem, kteří žijí ve stresu, trpí depresemi, mají bolesti zad a kloubů, problémy se spánkem a koncentrací, ženám s klimakterickými obtížemi. Napomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle.

A kdy ne ?

Nedoporučuje se lidem, kteří mají zdravotní problémy srdeční, vysoký krevní tlak, lidem trpící cukrovkou a těhotným ženám ( popř. pouze masáž obličej).

Nechte se hýčkat :-)

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode