Lymfodrenáž nohou

Lymfatická masáž, často také nazývaná lymfatická drenáž nebo manuální lymfodrenáž, je masáž založená na rytmickém hnětení svalů. Její pomocí se má zajistit správné proudění lymfy ( mízy) v těle. Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají i menší frekvenci. Lymfatická masáž je populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstraňování celulitidy. Jde však o uznávanou léčebnou metodou s širšími možnostmi využití, např. při léčení chronických otoků. Lze ji provádět jak manuální technikou, tak pomocí řady speciálních přístrojů. Tato masáž má díky zlepšení proudění mízy přispět k odvádění nečistot z krve. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy.

Účinky lymfatické drenáže jsou jak zdravotní tak kosmetické.

 

Zdravotní – odstranění otoků po operacích, úrazech, bakteriálních onemocněních, prevence žilní nedostatečnosti či bolestí hlavy, detoxikace organismu – odvedení toxinů z těla, regenerace a zvýšení imunity a jeho metabolismu.

 

Kosmetické – odstranění až zastavení procesu celulity a lipedému, zpevnění podkoží, zpomalení procesu stárnutí pleti. Možnost výhodných permanentek na tuto proceduru.

 

U lymfodrenáže permanentka na 10 masáží 20 % a u 5 masáží 10 % sleva

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode